Karolina Dębska-Bąba - ZnanyLekarz.pl
 • Rehabilitacja Centrum Zdrowia

  Ponad 15-letnie doświadczenie

 • Możliwość dojazdu do Pacjenta

  Bezpłatne konsultacje

 • Leczymy przyczyny bólu

  a nie tylko objawy

 • Czekasz w kolejce do specjalisty?

  U Nas nie musisz czekać!

O Nas

Dziś każdy z nas jest narażony na różnego rodzaju problemy. I to nawet nie ruszając się z domu! Moją misją jest je rozwiązywać.

Siedzisz godzinami przy biurku? Pracujesz fizycznie? Prędzej czy później kręgosłup, barki, łokcie, ramiona, czy nadgarstki mogą upomnieć się o twoją uwagę. Odpowiednia terapia pozwoli im odetchnąć a Ty poczujesz się dużo lepiej!

Uprawiasz sport, biegasz? Zdarzył Ci się uraz lub czujesz, że twoje kolana cierpią coraz bardziej? Mam na to radę - ćwiczenia i zabiegi pozwolą Ci wrócić do wysokiej formy.

Nietrzymanie moczu nie musi być problemem! Na to i inne schorzenia uroginekologiczne istnieje skuteczna terapia opracowana przez światowej sławy szwajcarską specjalistkę.

Kobietom w ciąży i połogu proponuję ćwiczenia dedykowane specjalnie dla nich.

W każdym wieku można podnieść swoją sprawność fizyczną i tym samym poprawić komfort życia. Dlatego szczególnie seniorom polecam regularne ćwiczenia pod moim okiem.

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i patrzę całościowo na jego problemy zdrowotne. Ponad 15-letnie doświadczenie w zawodzie fizjoterapeuty pozwala mi znajdować przyczyny wielu dolegliwości i dopasować terapię do potrzeb konkretnego pacjenta.

Oferuję również precyzyjną diagnozę i pełen zakres leczenia bez wychodzenia z domu. Rehabilitacja pooperacyjna, powypadkowa, dla osób starszych może odbywać się w domowym zaciszu.

ZAPRASZAM
Karolina Dębska-Bąba